Doprava zdarma pri nákupe v hodnote vyššej ako 360€

w3c

w3c

O nás

Spoločnosť EKOS - partner s.r.o. síce bola založená 31. Januára 2016, ale na trhu s čistiacou chémiou a upratovacími pomôckami jej zakladatelia pôsobia od roku 2001. Naším cieľom je kompletné zabezpečenie a spokojnosť Vás a Vašich zamestnancov pri práci. Nami dodávané upratovacie pomôcky a čistiaca chémia sú vhodné a prakticky využiteľné vo všetkých odvetviach priemyslu ale i na Vami vykonávané domáce práce.

Čistiaca technika, ktorú predávame, je výhradne profesionálnej kvality. Pri výbere sortimentu kladieme veľký dôraz nielen na cenu, ale hlavne aj na kvalitu dodávaných produktov. V dnešnej rýchlej dobe sú požiadavky na kvalitu a rýchlosť upratovania čoraz prísnejšie. Preto je potrebné aby sa pri čistení používala moderná profesionálna čistiaca technika a chémia, ktorá Vám dokáže ušetriť veľa zbytočne vynaloženej námahy. Ak sa pri práci používajú kvalitné čistiace stroje a upratovacie pomôcky, tak je kvalita čistenia neporovnateľne vyššia.

Náš sortiment tvoria: čistiaca chémia, upratovacie vozíky, papierová hygiena, dávkovače, rukavice, pracovné odevy,a iné doplnky a príslušenstvo z produktov ochranných pracovných pomôcok (OPP). Medzi našimi produktami nájdete výrobky rôznych svetovoznámych značiek.

Spoločnosť EKOS - partner s.r.o. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 108734/B.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: